Series
Ratings
151
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 1.0
Darker Than Black: Gemini of the MeteorRated ★ 4.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.5
Hare+GuuRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5
All InRated ★ 2.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0
Falling Skies Season 4Rated ★ 4.5
Falling Skies Season 3Rated ★ 3.5
Falling Skies Season 2Rated ★ 4.0
Falling Skies Season 1Rated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.5- Teen WolfRated ★ 2.5
- Teen WolfRated ★ 3.0
Teen WolfRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 3.0