Series
Ratings
10
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0