Movies
Ratings
145
Se7enRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.5
Boyz n the HoodRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
The Belko ExperimentRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
NotoriousRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0