Titles you rated
Summer StrikeRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Pan AmRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0
It's a SinRated ★ 3.5
FlackRated ★ 3.5
ThirteenRated ★ 2.0
JejoongwonRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5