Series
Ratings
63
Dong YiRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.5