Movies
Ratings
308
Inside OutRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Vantage PointRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.5