Series
Ratings
261
I Need RomanceRated ★ 4.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
Love AlarmRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0