Series
Ratings
393
The Boring Life of JacquelineRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 5.0- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 0.5
The StudioRated ★ 5.0
Superstore Season 6Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Ossan's Love ReturnsRated ★ 5.0
SuperstoreRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
SuperstoreRated ★ 5.0
Trailer Park BoysRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5