Series
Ratings
103
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
American Manhunt: The Boston Marathon BombingRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 2.5
Marvel ZombiesRated ★ 1.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
The AcolyteRated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0