Movies
Ratings
173
Flirting with FortyRated ★ 2.0
River of First LoveRated ★ 3.5
84 Charing Cross RoadRated ★ 4.0
Blue JayRated ★ 4.0
The Unmarried WifeRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Intentions of MurderRated ★ 4.0
Babae at BarilRated ★ 4.0
Laplace's WitchRated ★ 4.0
The Man Who Sold His SkinRated ★ 4.0
Love is Not BlindRated ★ 4.0
DuelRated ★ 4.0
Four Good DaysRated ★ 4.0
AvaRated ★ 5.0
Spread Your WingsRated ★ 4.0- A Woman and WarRated ★ 3.0
Mother and ChildRated ★ 4.0
ParkedRated ★ 4.0
Noriega: God's FavoriteRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5