Movies
Ratings
819
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Life AheadRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0- The Birth of KoreaRated ★ 1.0
WonkaRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0