Movies
Ratings
464
The WhaleRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 1.5
The RIPRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
The Animal KingdomRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Lost BusRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0