Titles you rated
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0