Series
Ratings
144
The Good DoctorRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Anna Director's CutRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
TehranRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5