Series
Ratings
97
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0