Series
Ratings
71
PluribusRated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
Atlanta Season 4Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Atlanta Season 3Rated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
CrushRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Atlanta Season 2Rated ★ 4.0
Atlanta Season 1Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0