Series
Ratings
372
Post Mortem: No One Dies in SkarnesRated ★ 2.5
SirensRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
Kemono JihenRated ★ 1.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 2.5