Movies
Ratings
214
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5