Movies
Ratings
98
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.5
The ConcubineRated ★ 1.5
Steal My HeartRated ★ 2.0- MarblingRated ★ 0.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Rough PlayRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 1.5
Juvenile OffenderRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Hachi-koRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0