Movies
Ratings
125
Upcoming SummerRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
Project YRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0
Love at First SightRated ★ 3.0
TarRated ★ 4.0