Movies
Ratings
221
AliensRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.5
PredatorRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.5
CronosRated ★ 4.5
MimicRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 5.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
CrawlRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 3.5