Series
Ratings
178- Monster.Rated ★ 5.0
The StrainRated ★ 4.5
The StrainRated ★ 4.5
The StrainRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.5
SanctuaryRated ★ 3.5
EurekaRated ★ 3.5
EurekaRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- Alien EncountersRated ★ 4.0
- Alien EncountersRated ★ 3.5
BonesRated ★ 4.0
Spider-Man Season 5Rated ★ 4.0
Spider-Man Season 4Rated ★ 4.5
SupergirlRated ★ 4.5
SupergirlRated ★ 4.5
NCIS: Los AngelesRated ★ 5.0- NCIS: Los AngelesRated ★ 4.5