Series
Ratings
98
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.0- History of ScruffinessRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Dark MatterRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Baby Fever Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0