Series
Ratings
294
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
MonstrousRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5