Series
Ratings
154
Crime SceneRated ★ 4.0
At the MomentRated ★ 4.0- Love AttackRated ★ 3.5
- The Tuna and The DolphinRated ★ 3.5
GG PrecinctRated ★ 3.5
Mad DoctorRated ★ 4.0
Oh No! Here Comes TroubleRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 3.5- Overlap Knife, KnifeRated ★ 4.0
BlackRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5- TRICK Shinsaku Special 3Rated ★ 4.0
Back To 1989Rated ★ 4.5