Series
Ratings
64
So, You Make ItRated ★ 3.5
À Table! ~Nostalgic Vacation~Rated ★ 4.0
My Host Club InheritanceRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Tokyo Salad BowlRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
When It Rains, It PoursRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
À Table! ~Make and Eat Historical Recipes~Rated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5
Slow TrainRated ★ 3.0
Love Is a PoisonRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 2.0
DearestRated ★ 3.5