Movies
Ratings
338
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 1.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.5
Ong Bak 2Rated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0