Series
Ratings
67- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0