Series
Ratings
117
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
TempestRated ★ 4.5
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Battle Fairy YukikazeRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0