Series
Ratings
173
Tengoku DaimakyoRated ★ 2.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 1.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 1.5- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Melo MovieRated ★ 3.0