Movies
Ratings
152
The Dark KnightRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
HeatRated ★ 2.0