Series
Ratings
109
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.5- 풍향고Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5- 풍향고Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Sing Again Season 3Rated ★ 4.0