Movies
Ratings
608
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
10 MinutesRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
PolarRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
HitchRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
The HappeningRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0
BedazzledRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0