Series
Ratings
38- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
HauntedRated ★ 3.0- ItRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor Who: The Time of the DoctorRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 5.0
Doctor Who: The Waters of MarsRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0