Movies
Ratings
608
The FortressRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Australia DayRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 2.5- Pitpat Wing ChunRated ★ 2.0
A Scene at the SeaRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
LovingRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
Slow WestRated ★ 3.5
Collateral BeautyRated ★ 2.5