Series
Ratings
11
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5