Series
Ratings
11
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
In Time With YouRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0