Series
Ratings
329
Dragon BallRated ★ 4.0
Depp v HeardRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
The Golden GirlsRated ★ 3.5
I Love Lucy Season 1Rated ★ 3.0
SuccessionRated ★ 4.0
Yellowstone Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Bad ThoughtsRated ★ 0.5
Comedians in Cars Getting CoffeeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0- 에드워드리의 컨츄리쿡Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Da Ali G Show Season 1Rated ★ 4.0