Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5- Battle of TonguesRated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 4.5
Produce 101Rated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0