Titles you rated
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The ManipulatedRated ★ 0.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
- Good PartnerRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 3.5