Series
Ratings
173
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0