Series
Ratings
158
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5
RikuohRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Boku no NechanRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 3.5