Series
Ratings
112
AdolescenceRated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0