Movies
Ratings
50
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0