Movies
Ratings
144
Taken 2Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0