Series
Ratings
42
MononokeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Buzzer BeatRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
City HallRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0