Movies
Ratings
1266
Decision to LeaveRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Another FamilyRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 2.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5