Series
Ratings
79
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5- Smile, YouRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 1.0
Smile AgainRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5