Series
Ratings
108
Money FlowerRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 4.5
GiantRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 1.5
GleeRated ★ 4.0- Good Job, Good JobRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Again, My LoveRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0