Series
Ratings
55
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.0
The Bad KidsRated ★ 3.5- 다큐 인사이트Rated ★ 4.5
Korea No.1Rated ★ 4.0- 시사 직격Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Love on the SpectrumRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- Seoul Check-inRated ★ 4.0